fbpx
Close

22 lutego 2017

Wymiana baterii iPhone 5 / 6 Wrocław

Wymiana baterii iPhone 5/6

Wymiana baterii w naszym serwisie iCure.pl trwa około 30 min. Żywotność baterii w urządzeniach iPhone w dużej mierze zależy od jakości naszych ładowarek. Jeżeli zauważysz że wyświetlacz w Twoim urządzeniu zaczyna się odklejać lub iPhone wyłącza się zwłaszcza na zimnym przy 20-30%, prawdopodobnie spowodowane jest  to tym że bateria w iPhone zaczyna puchnąć. Bardzo ważne jest by szybko zareagować ponieważ może dojść do rozlania wyświetlacza przez wypchnięcie go przez baterie.

Większość osób bagatelizuje ten problem a jego konsekwencje mogą być bardziej kosztowne niż wcześniejsza wymiana samej baterii.

Bardzo ważne jest aby jakość nowej baterii była identyczna z oryginałem oraz miała identyczną pojemność. W przypadku iPhone 6 jest to pojemność 1810 mAh natomiast w przypadku iPhone 5 jest to 1410 mAh. Jeżeli masz problem ze swoją baterią, lepiej zleć wymianę sprawdzonej firmie. Bardzo często przy wymianie na własną rękę dochodzi do uszkodzeń płyty głównej lub taśm wyświetlacza LCD.

Wymiana baterii nie pomogła – urządzenie szybko się rozładowuje lub nie chce naładować

W tym przypadku problemem nie będzie bateria. Prawdopodobnie w Twoim urządzeniu został uszkodzony układ ładowania U2. Koszt naprawy w naszym serwisie iCure.pl bazuje w przedziale cenowym 300 – 450zł. Przyczyną uszkodzeń jest używanie nieoryginalnych ładowarek Apple, lub ładowarek samochodowych czy power-banków.

Zapraszamy na bezpłatną diagnozę Twojego urządzenia jeśli nie jesteś pewien czy wina leży po stronie baterii czy układu ładowania U2. Zazwyczaj czas diagnozy urządzenia trwa około 1-2 dni roboczych. Na wszystkie nasze naprawy udzielamy pisemnej gwarancji.

Po wymianie baterii na własną rękę nie działa przycisk power oraz home

Jest to spowodowane nieumiejętną wymianą baterii w której doszło do uszkodzenia płyty głównej podczas podważania baterii. W tym wypadku należy zgłosić się do najbliższego pogwarancyjnego serwisu Apple w Twoim mieście. Oferujemy również naprawę tej usterki wysyłkowo w naszym serwisie iCure.pl

Gdzie nas znajdziecie stacjonarnie we Wrocławiu?

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00 znajdujemy się na ulicy Traugutta 137 we Wrocławiu.
Dokładne nasze dane kontaktowe znajdziecie w zakładce KONTAKT w górnym menu strony.

Realizujemy również naprawy wysyłkowe!

 

Masz pytania? Zadzwoń!