iPhone 8 – wymiana zbitej szybki (Wrocław, Kalisz)

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta
(1 opinia klienta)

400,00 

Naprawa zbitej szybki w iPhone 8 trwa zazwyczaj około 1,5h. Skorzystaj z naszych usług stacjonarnie we Wrocławiu lub Kaliszu oraz wysyłkowo na terenie całej Polski. Oddaj swój sprzęt profesjonalistą.

Kategoria:

Opis

Każde urządzenie ma swoją własną żywotność – niektóre urządzenia korzystają z komponentów wyższej jakości niż inne i mogą trwać lata, jeśli są odpowiednio konserwowane. iPhone 8 ma mocne szkło, ale nadal jest podatny na zbicie. Twoje urządzenie nie nadaje się do użytku, gdy jest uszkodzone, dobrze jest zabrać go do iCure, aby uzyskać fachową wymianę zbitego szkła.

Każda usługa naprawy rozpoczyna się serią testów diagnostycznych w celu ustalenia, czy występują inne problemy. Nasi technicy wykorzystują lata doświadczeń, aby szybko zdiagnozować problemy. W większości przypadków naprawy szkła są minimalne; jednak jeśli zobaczymy, że Twój iPhone 8 poniósł dodatkowe szkody, poinformujemy Cię o tym bezpośrednio przed naprawą.

Czy ta usługa jest dla mnie?

Jeśli zbiłeś szkło i mimo tego możesz normalnie korzystać z urządzenia ta usługa jest dla Ciebie. Jesteśmy w stanie wymienić samą zbitą szybkę pozostawiając oryginaly LCD na starym miejscu. Przed wymianą zbitej szybki zalecane jest zrobienie kopii zapasowej urządzenia.

Kiedy nie można skorzystać z usługi?

Z usługi nie można skorzystać wtedy jeśli wyświetlacz w Twoim urządzeniu posiada pionowe paski, nie reaguje na dotyk lub w ogóle nie wyświetla obrazu. W takiej sytuacji należy skorzystać z naszej innej usługi wymieniając kompletny wyświetlacz (wyświetlacz LCD, warstwa dotykowa oraz szyba)

Ile trwa naprawa?

Jeśli korzystasz z naprawy w naszym punkcie stacjonarnym we Wrocławiu lub Kaliszu to zazwyczaj wynosi około 1,5h natomiast naprawa wysyłkowa trwa około 24h od daty otrzymania urządzenia do serwisu. Po takiej naprawie urządzenie jest wysyłane do klienta na nasz koszt.

Masz jakieś pytania?

Kliknij „Umów się na naprawę” aby dowiedzieć się więcej informacji.

1 opinia dla iPhone 8 – wymiana zbitej szybki (Wrocław, Kalisz)

  1. Oceniony 5 na 5.

    Polecam! Oryginalny wyświetlacz, usługa przeprowadzona jeszcze tego samego dnia 🙂

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *