iPhone 5S – wymiana zbitej szybki (Wrocław, Kalisz)

200,00 

Upuściłeś swojego iPhone’a 5S i zbiła Ci się szybka? Nic się nie martw! Wymiana zbitej szybki w iPhone 5S trwa zazwyczaj około 1,5h. Pozostaw swój sprzęt w profesjonalnym i najcześciej polecanym serwisie we Wrocławiu i Kaliszu.

Kategoria:

Opis

Oferujemy profesjonalną wymianę zbitej szybki pozostawiając oryginalny LCD retina na starym miejscu!

Każda zbita szybka w telefonie utrudnia z niego korzystanie. Nasi technicy używają najlepszej jakości części oraz udzielamy gwarancji 6 miesięcy na usługę. Ważne jest to aby naprawić uszkodzone szkło ekranu najszybciej jak tylko to możliwe, ponieważ dalsze jego używanie i kontakt z wodą mogą uszkodzić go jeszcze bardziej co wiąże się z dodatkowym kosztem.

Czy ta usługa jest dla mnie?

Jeśli zbiłeś szkło i mimo tego możesz normalnie korzystać z urządzenia ta usługa jest dla Ciebie. Jesteśmy w stanie wymienić samą zbitą szybkę pozostawiając oryginaly LCD na starym miejscu. Przed wymianą zbitej szybki zalecane jest zrobienie kopii zapasowej urządzenia.

Kiedy nie można skorzystać z usługi?

Z usługi nie można skorzystać wtedy jeśli wyświetlacz w Twoim urządzeniu posiada pionowe paski, nie reaguje na dotyk lub w ogóle nie wyświetla obrazu. W takiej sytuacji należy skorzystać z naszej innej usługi wymieniając kompletny wyświetlacz (wyświetlacz LCD, warstwa dotykowa oraz szyba)

Ile trwa naprawa?

Jeśli korzystasz z naprawy w naszym punkcie stacjonarnym we Wrocławiu lub Kaliszu to zazwyczaj wynosi około 1,5h natomiast naprawa wysyłkowa trwa około 24h od daty otrzymania urządzenia do serwisu. Po takiej naprawie urządzenie jest wysyłane do klienta na nasz koszt.

Masz jakieś pytania?

Kliknij „Umów się na naprawę” aby dowiedzieć się więcej informacji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “iPhone 5S – wymiana zbitej szybki (Wrocław, Kalisz)”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *