iPhone 5S – wymiana LCD (Wrocław, Kalisz)

230,00 

Jeśli masz problem z LCD w swoim iPhone 5s, zniekształcony obraz, brak obrazu, nie działa ci dotyk lub w inny sposób wadliwie działający wyświetlacz, skorzystaj z naszej usługi i zaufaj doświadczeniu naszych serwisantów. Skorzystaj z naprawy w punktach stacjonarnych lub za pomocą napraw wysyłkowych.

Kategoria:

Opis

Oferujemy profesjonalną usługę wymiany LCD w iPhonie 5s. Korzystamy jedynie z oryginalnych LCD, co powoduję, że wykonana usługa jest na najwyższym poziomie jakości.

Czy ta usługa jest dla mnie?

Jeśli na twoim wyświetlaczu pojawiły się paski, masz problem z dotykiem lub widoczne są czarne plamy to ta usługa jest właśnie dla Ciebie.

Kiedy nie można skorzystać z usługi?

Jeśli masz tylko zbitą szybkę, a dotyk i wyświetlacz działają poprawnie nie musisz wymieniać całego wyświetlacza. Możesz skorzystać z innej naszej usługi wymiany zbitej szybki, a oryginalny LCD zachować na miejscu.

Ile trwa naprawa?

Jeśli korzystasz z naprawy w naszym punkcie stacjonarnym we Wrocławiu lub Kaliszu to zazwyczaj wynosi około 1,5h natomiast naprawa wysyłkowa trwa około 24h od daty otrzymania urządzenia do serwisu. Po takiej naprawie urządzenie jest wysyłane do klienta na nasz koszt.

Masz jakieś pytania?

Kliknij „Umów się na naprawę” aby dowiedzieć się więcej informacji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “iPhone 5S – wymiana LCD (Wrocław, Kalisz)”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *