fbpx
Close

Pogwarancyjny serwis Apple w Poznaniu

Sprawdzony serwis iPhone, iPad, MacBook

Twój iPhone, iPad się uszkodził? Bez paniki!

Naprawa, serwis sprzętu Apple – w mieście Poznań to nasza specjalność.

Gwarantujemy, że naprawę Twojego sprzętu od Apple przeprowadzimy szybko i sprawnie, tak byś nie miał okazji za bardzo się z nim stęsknić. Swojego iPhone otrzymasz z powrotem jeszcze w tym samym tygodniu – gotowego do użycia, bez śladów naprawy.

Uszkodzony wyświetlacz, zepsuta bateria czy uszkodzone gniazdo a może coś poważniejszego? – zgłoś się do nas! Możesz być pewien, że podejdziemy do naprawy z wielką precyzją.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy budowę i specyfikę sprzętu Apple znają lepiej niż własną kieszeń. To dzięki tej wiedzy i nabytemu doświadczeniu naprawiamy każdy iPhone, iPad i iPod, bez wyjątku.

Niestety nie mamy swojej siedziby stacjonarnej w miejscowości Poznań lecz szybko i sprawnie naprawimy Twoje urządzenie iPhone, iPad, iPod wysyłkowo. Realizujemy naprawy zazwyczaj w 3 dni robocze licząc od daty wysyłki do naszej siedziby.

Więc jeśli Twój sprzętu uległ mniejszemu lub większemu wypadkowi, a zależy Ci na szybkim wykonaniu całej usługi, zgłoś się do nas już dziś.

Koszty wysyłki zostają po naszej stronie, dzięki czemu płacisz tylko i wyłącznie za serwis i naprawę swojego iPhone’a czy iPad’a.

Nie pobieramy od Ciebie żadnych dodatkowych opłat, bo priorytetem naszego działania zawsze jest Twoje zadowolenie z usługi i Twoja chęć do dalszej współpracy z nami.

Wszystkie paczki są przez nas dobrze pakowane, ubezpieczone i wysyłane przez firmę UPS.

Możesz mieć więc pewność, że iPhone, iPad lub iPod, którego wcześniej oddałeś w nasze ręce, zostanie szybko naprawiony, a podczas wymagającej podróży do Twojego domu nie stanie mu się krzywda. Gwarantujemy – dotrze do Twojego domu w nienaruszonym stanie.

Nie obawiaj się wysłać swojego urządzenia Apple do naszego serwisu! Zaufały nam już setki klientów z całej Polski, którzy otrzymali swój sprzęt w stu procentach sprawny.

Jeśli nadal masz wątpliwości, zerknij na ich opinie lub zapytaj znajomego, którego iPhone już naprawiliśmy. Na pewno potwierdzi nasze słowa.

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek. 10:00 – 17:00
Wtorek. 10:00 – 17:00
Środa. 10:00 – 17:00
Czwartek. 10:00 – 17:00
Piątek. 10:00 – 17:00
Sobota, Niedziela – Nieczynne

Telefon: 797 675 528

Masz pytania? Zadzwoń!