fbpx
Close

Łódź - Serwis iPhone, iPad, iPod

Uszkodziłeś swoje urządzenie Apple? Nie panikuj! Naprawa, serwis sprzętu iPhone, iPad oraz iPod w mieście Łódź to dla nas codzienność.

Naprawimy Twój sprzęt sprawnie, profesjonalnie i tak szybko, że nie zdążysz za nim zatęsknić, a znamy się na tym, jak nikt inny – możesz mieć pewność, bo jesteśmy jedynym takim serwisem pogwarancyjnym w Łodzi.

Zbita szybka, słaba bateria czy uszkodzone gniazdo. Możesz być spokojny ponieważ podejdziemy do naprawy z wielką precyzją.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju uszkodzenie występuje w Twoim iPhonie, iPadzie czy iPodzie. Jeszcze tego samego dnia dokonamy dokładnej analizy problemu, podwiniemy rękawy i zabierzemy się za jego naprawę.

Niestety nie posiadamy swojej placówki stacjonarnej w miejscowości Łódź lecz szybko naprawimy Twój sprzęt wysyłkowo. Na czas naprawy przewidujemy zazwyczaj trzy dni robocze od daty wysyłki do naszej siedziby.

Warto dać nam szansę, bo w porównaniu do pozostałych placówek, działających stacjonarnie w Łodzi, działamy jeszcze szybciej, nie tracąc przy tym na fachowości. Trzy dni robocze? Tak, to możliwe.

Zwracamy koszty kuriera w jedną stronę, ,więc koszty poniesione przez Ciebie są naprawdę minimalne, bo zamykają się wyłącznie w cenie serwisu i naprawy.

Wszystkie paczki są starannie pakowane, ubezpieczone i odsyłane prosto do klienta.

W ten sposób, na przestrzeni lat naszej naprawczej działalności zyskaliśmy grono zadowolonych użytkowników, którzy w przypadku najmniejszej usterki myślą o nas w pierwszej kolejności.

Wyślij już dziś swoje swój sprzęt iPhone, iPad, czy iPod do naszego serwisu! Zaufały nam już setki klientów z całej Polski, którzy otrzymali swój sprzęt w stu procentach sprawny.

Jeśli nie wierzysz, zerknij na ich opinie lub zapytaj ich sam. Jesteśmy pewni, że potwierdzą nasze słowa.

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek. 10:00 – 17:00
Wtorek. 10:00 – 17:00
Środa. 10:00 – 17:00
Czwartek. 10:00 – 17:00
Piątek. 10:00 – 17:00
Sobota, Niedziela – Nieczynne

Telefon: 797 675 528

Masz pytania? Zadzwoń!