fbpx
Close

8 marca 2018

Nowy iPad Pro 2018 – premiera już w czerwcu!

Najnowszy iPad Pro jest od dawna bardzo wyczekiwanym produktem spod igły Apple. Przewidywana premiera daje więcej pytań niż odpowiedzi. Czy konstrukcja urządzenia się zmieni? Czy będzie posiadał autoryzację FaceID? Czy najważniejsze: kiedy w końcu urządzenie pojawi się w sprzedaży?! Przecieki nie pomagają zbyt wiele, ale jednak uchylają rąbka tajemnicy.

Analityk Rosenblatt Securities – Jun Zhang twierdzi, że iPad Pro z FaceID pojawi się prawdopodobnie w drugim kwartale 2018r. Gdyby te spekulacje były prawdziwe Apple najprawdopodobniej pokaże kolejna wersję iPad Pro na tegorocznym Worldwide Developers Conference (WWDC). Konferencja ta planowana jest na czerwiec 2018 roku w Kalifornii. Spekulacje nie są bezpodstawne! Poprzedni model iPada Pro został zaprezentowany na ostatniej konferencji WWDC.

Jun Zhang prognozuje, że nowa wersja iPada Pro będzie posiadał węższą ramkę, a przycisk Home zostanie z urządzenia usunięty. Analityk spekuluje, że nowy model iPada Pro będzie dostępny w wersji 10,9 cala oraz 12,9 cala. Zhang uważa, że ekran OLED nie będzie montowany w najnowszym iPadzie Pro ze względu na wysokie koszty i pewne ograniczenia technologiczne. Sam Zhang nie potrafi powiedzieć czy urządzenia będą wyposażone w czujnik TrueDepth. Nijaki Carlos Guerra z Benem Geskinem opracowali spekulacyjne prototypy iPadów. Myślimy, że odrobinę szersza ramka bez wcięcia prezentuje się dużo lepiej. FaceID to jedna z nowości jaką prognozują analitycy. Mówi się również o tym, że w urządzeniach montowane będą ośmiordzeniowe procesory A11X Bionic z wysokowydajnymi rdzeniami Mansoon oraz energooszczędnymi rdzeniami Mistral.

Nie mamy żadnej informacji odnośnie najważniejszego – ceny. Obstawiamy jednak, że mogą kosztować nieco więcej niż aktualne modele. Czekamy z niecierpliwością za premierami najnowszych urządzeń!

Masz problem ze swoim iPadem?

Zapraszamy do naszego serwisu www.icure.pl

Masz pytania? Zadzwoń!