fbpx
Close

31 maja 2017

Jak może wyglądać nowy iPhone 8?

W ostatnich dniach mieliśmy kilka przecieków jeżeli chodzi o potencjalny wygląd i rozmiar najnowszego telefonu Apple. Do sieci wyciekła dość spora ilość zdjęć i obrazków przedstawiających to, jak może wyglądać iPhone 8. Jego obudowa ma ponoć mieć zaokrąglone boki, a design przedniego oraz tylnego panelu ma ulec zmianom.

Rozmiary nowego iPhone’a

Kilka dni temu wyciekły zdjęcia formy, która ma być rzekomo formą obudowy iPhone’’a 8. Pierwszym co rzuca się w oczy jest rozmiar nowego telefonu Apple. Nowe urządzenie będzie miało odrobinę większe wymiary od iPhone 7. Według najnowszych plotek ma on być on o 11mm dłuższy i o 5mm szerszy od jego poprzedników, które miały 4,7”. Dokładna specyfika rozmiarów nowego miałaby więc wyglądać następująco: 149,5mm długości i 72,5mm szerokości. Drugą rzeczą, która rzuca się w oczy patrząc na zdjęcie formy odlewniczej jest ustawienie aparatu pionowo.

Potencjalny wygląd

Kolejne przecieki przedstawiają prawdopodobny wygląd nowego flagowca Apple. Na wyżej załączonym obrazku widać schemat wyglądu. Łatwo zauważyć, że wcześniej wspomniane pionowe miejsce na aparat najprawdopodobniej zawierać 2 aparaty i lampę naświetlającą na środku pomiędzy nimi.

Według najnowszych doniesień nowy iPhone ma również różnić się wyglądem przedniego panelu. Zdjęcie powyżej przedstawia porównanie potencjalnego wyglądu iPhone 8 do iPhone 7 i 7 Plus. Jeśli wierzyć dotychczasowym plotkom i doniesieniom, dzięki nowemu designowi przedniej części telefonu, przekątna ekranu OLED ma wynosić aż 5,8” nie będąc przy tym wiele większym od 4,7 calowych poprzedników. Udało się to osiągnąć poprzez usunięcie ramek oraz przycisku home i zastąpieniem ich ekranem na całej objętości panelu. Brak przycisku home może sugerować również potwierdzenie wcześniejszych doniesień na temat czytnika linii papilarnych w wyświetlaczu.

Inne informacje

Poza informacjami dotyczącymi wyglądu o najnowszym telefonie od Apple spekuluje się, że będzie miał między-innymi:

  • możliwość ładowania bezprzewodowo,
  • nowe Touch ID z możliwością skanowania twarzy lub tęczówki oka, – złącze USB-C zamiast Lightning,
  • wzmocnioną wodoodporność,
  • lepszej jakości słuchawkę o czystszym i głośniejszym dźwięku,
  • procesor Apple nowej generacji,
  • zwiększona pojemność pamięci (64GB oraz 3GB RAM),

Przewidywana data premiery iPhone 8 to październik 2017, a cena ma się wahać w granicach 850 do 1099 dolarów.

Więcej informacji na temat nowinek oraz ciekawostek dotyczących urządzeń Apple znajdziesz na www.iCure.pl.

Masz pytania? Zadzwoń!