fbpx
Close

6 marca 2017

iPhone gwarancja a wymiana wyświetlacza / zbita szybka

Gwarancja iPhone a wymiana wyświetlacza i zbitej szybki w nieautoryzowanym serwisie

Dotychczas użytkownicy telefonów Apple mieli świadomość, że zbity wyświetlacz oznacza dwie opcje. Kosztowną wymianę w autoryzowanym serwisie Apple przy zachowaniu gwarancji, lub tańszą wymianę wyświetlacza przez serwis nieautoryzowany tracąc przy tym gwarancję na naprawę reszty sprzętu. Od niedawna sprawa wygląda jednak inaczej.

Nowe warunki gwarancji

Apple poinformowało swoje autoryzowane serwisy o zmianie w podejściu do wyświetlaczy wymienionych przez osoby trzecie. Jeszcze do niedawna każdy iPhone, którego komponenty zostały wymienione przez nieautoryzowany serwis w trakcie gwarancji, tracił ją i był z miejsca odrzucany. Aktualnie nasz iPhone, którego zbity wyświetlacz został wymieniony w serwisach pogwarancyjnych jest przyjmowany przez serwisantów Apple i nie traci on gwarancji. Firma postawiła jednak pewne warunki, które muszą zostać spełnione, żeby gwarancja została zachowana.
Pracownicy Apple mają sprawdzać, czy naprawiony wcześnie telefon został naprawiony dokładnie. Źle zamontowany wyświetlacz wiąże się odrzuceniem produktu. Dodatkowo, każda, nawet najmniejsza, wada, która powstała wskutek wymiany wyświetlacza przez serwisy nieautoryzowane skutkuje utratą gwarancji. Jeśli żaden element naszego sprzętu nie został uszkodzony, telefon przejdzie usługi gwarancyjne.

Znaczne oszczędności

Warto pamiętać, że ceny wymiany wyświetlaczy w serwisach pogwarancyjnych są z reguły zdecydowanie niższe od cen, które musimy zapłacić serwisantom Apple. Dlatego oddanie naszego sprzętu profesjonalnej firmie z wieloletnim doświadczeniem może zaoszczędzić nam sporo pieniędzy, przy okazji nie tracąc gwarancji.
Nasz serwis iCure.pl zajmuje się wymianą wyświetlaczy, a nasze doświadczenie i pasja do wykonywanej pracy zapewniają dbałość o najdrobniejsze szczegóły podczas wykonywanej naprawy. Oferujemy również wymianę wyświetlaczy wysyłkowo.

Wymień zbitą szybkę w naszym serwisie!

Jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:00 znajdujemy się na ulicy Traugutta 137 we Wrocławiu. Dokładne nasze dane kontaktowe znajdziecie w zakładce KONTAKT w górnym menu strony.

Masz pytania? Zadzwoń!